+48 694 452 682

O nas

Skutecznie, szybko 24h na dobę

Trudne warunki to dla nas nie problem

Działamy w każdą pogodę 24h na dobę

Pomoc drogowa Wito Trans

Nasza firma Wito Trans oferuje usługi związane z pomocą drogową. Działając na rynku od wielu lat zdobyliśmy mnóstwo cennego doświadczenia. Oferujemy holowanie samochodów na terenie całego kraju. Dla klientów, którzy chcą sprowadzać samochody z zagranicy również mamy przygotowaną ofertę.

Jesteśmy profesjonalistami wykorzystującymi do swojej pracy najlepszy i najbezpieczniejszy sprzęt. Dysponujemy samochodami, które są w stanie zaholować na miejsce od jednego do kilku samochodów. Na przewożenie samochodów posiadamy wszystkie wymagane licencje oraz pozwolenia. Samochody znajdujące się pod naszą opieka mają pełne ubezpieczenie. Dotyczy to wszystkich pojazdów, jakie są w naszym posiadaniu czy to tych holowanych w Polsce czy to tych sprowadzanych z Europy. Dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze i robimy wszystko żeby było ono zachowane na bardzo wysokim poziomie.

Organizujemy wyjazdy po samochody do takich krajów jak Niemcy, Holandia czy Francja. Zawsze dostosowujemy się z terminami pod naszych klientów.

Działamy przez całą dobę i do każdego zlecenia podchodzimy w rzetelny sposób. Oferujemy najniższe ceny związane z usługami pomocy drogowej. O kosztach z każdym klientem rozmawiamy indywidualnie przed wykonaniem usługi. Klient dzięki temu wie ile ma zapłacić, nie mamy żadnych ukrytych kosztów. Wystarczy do nas już teraz zadzwonić, a wszystko bardzo dokładnie klientowi wytłumaczymy. Wiemy, że na drodze zdarzają się bardzo różne sytuacje, ale my pomagamy bezproblemowo z nich wybrnąć.

 

+48 694-452-682